Шампионът по футзал Варна сити излезе начело след 11-ия кръг на Националната лига

В отложен мач от 3-ия кръг на Националната лига по футзал шампионът ФК Варна сити разби с убедителното 8:3 тима на ФК Вила Марк.

Срещата се игра в обновената зала "Владислав" в морската ни столица и премина под тоталното превъзходство на домакините. Головата фиеста започна с две ранни попадения на братята Благовест и Бойчо Мареви, а почивката дойде при резултат 3:0 след като точен в 12-ата минута бе Николай Иванов. В началото на 2-ата част Денис Иванов върна един гол за гостите, които имаха доста кадрови проблеми в състава си. Последваха нови 3 попадения за шампионите дело на Дани Димов, Георги Герасимов и Десислав Димитров. В 35-ата минута Ненко Георгиев от столичани намали на 2:6, а малко след това пропусна да се разпише и от дузпа. Станислав Джамбазов бе точен за 7:2, а в последната минута на двубоя двата отбора си размениха по още един гол чрез Иванов и Марев. С успеха си Варна сити излезе начело във временното класиране с актив от 22 точки, като има и мач по малко. Призовата тройка допълват съставите на ФК "УНСС" /София/ с 21 пункта и ФК "Черно море" /Варна/ със 17.